Počet hlasů 8683

Počítadlo přístupů
Shlédnutých stránek od 1.1.2006: 5 272 862

KP mládeže v rapidu

ilustrační obrázek Z pověření KM JčŠS uspořádal náš klub Krajský přebor mládeže kategorií HD10 - HD14 v rapid šachu. Dne 9.6.se sešlo 32 mladých šach.nadějí v MDDM v Týně nad Vltavou v bojích o postup na MČR.
10.06.2007 | Jaromír Soldát
-----------------------

Finále KP mládeže

ilustrační obrázek Ve dnech 10-13.5. se konalo v Doubí u Plané nad Lužnicí finále KP jednotlivých věkových kategorií.Z našeho klubu se probojovali do tohoto finále po kvalifikačních turnajích čtyři mladí hráči.Postup z finálového turnaje do přeboru Čech si vybojoval pouze Honzík Simon.
Na foto zleva: J.Simon=druhý,vítězka A.Pokorná (Šachklub Tábor),P.Knotek=třetí(Šachklub Tábor).
14.05.2007 | Jaromír Soldát

5.turnaj KP -Vimperk

Dne 25.března se konal ve Vimperku poslední pátý turnaj KP jednotlivých mladežnických kategorií.
31.03.2007 | Jaromír Soldát

KP mládeže, 4. turnaj - České Budějovice

Poslední únorovou neděli se konal předposlední (čtvrtý) turnaj krajského přeboru v jednotlivých mládežnických kategoriích. .
28.02.2007 | Jaromír Soldát

KP mládeže, 3. turnaj - Strakonice

ilustrační obrázek Dne 16.12. se zúčastnilo 5 dětí ŠK a šachového kroužku MDDM třetího turnaje KP mládeže v jednotlivých věkových kategoriích.
19.12.2006 | Jaromír Soldát

KP mládeže, 2 turnaj

ilustrační obrázek V krajském přeboru mládeže se konal dne 18.11.již druhý turnaj. Náš ŠK vyslal tentokrát do Tábora pouze tři mladé hráče. Kompletní výsledky jsou na stránkách JčŠS.
19.11.2006 | Jaromír Soldát

Přebor škol

ilustrační obrázek Dne 16.9. se na místním gymnáziu konal osmý ročník školního šachového turnaje. Šachový turnaj se na škole těší velké oblibě. Účastnilo se 46 hráčů, kteří se utkali v sedmi kolech.
18.10.2006 | Jiří Brom

Vltavotýnské letní slavnosti

ilustrační obrázek MěDDM spolu se šachovým klubem, dne 23.7.předvedl v rámci akcí Vltavotýnského oranžového roku ukázku šachové hry na venkovní šachovnici.
25.07.2006 | Jaromír Soldát

Krajský přebor mládeže H D - 10,12,14

Dne 3.6.2006 se konal krajský přebor mládeže rapid šachu v Týně n/Vlt.kategorií H D 10,12,14 let.
Svou suverenitu potvrdili favorité když v nejmladší kategorii zvítězila Janička Maříková /Veselí n/Luž./před Ondřejem Hlaváčkem /Sl.Č.B. a Janem Simonem /Týn n/Vlt./.
V kat. H D 12 zvítězil Michal Kučera před Aničkou Steinhauserovou /oba z Řemdih Strmilov/, třetí byla Martička Hessová /Sl.Č.B./.
Mezi nejstaršími H D 14 zvítězil Filip Hlavsa /Sokol Písek, 2-3 skončila Lucie Glaserová /Sl.Č.B./spolu s Danielem Malachovem /Veselí n/Luž./.