Vyhledávání


Zasílání novinek
Novinky na e-mail
Anketa
Líbí se Vám naše stránky?
Počet hlasů 8502

Počítadlo přístupů
Shlédnutých stránek od 1.1.2006: 5 102 573
Staňte se členem
Baví Vás královská hra?

Zájemci o členství v šachovém klubu mohou kontaktovat některého z členů výboru viz. Kontakty.


Přebor klubu
Přebor klubu je organizován každoročně od října do konce března v době tréninkových schůzek. Zúčastňuje se průměrně polovina členské základny. Více v odkaze Přebor klubu.


Kalendář akcí:

Na dnešek není plánovaná žádná akce.Sponzorství:
Našimi nejvýznamnějšími sponzory jsou:

Město Týn nad Vltavou

Agres, s.r.o. Týn nad Vltavou

Redakce ISVS.CZ

Chcete-li se i Vy stát našimi sponzory kontaktujte p. Ladislava Krále. Sponzorské dary jsou určeny především mládeži.

Vítejte ...
na stránkách Šachového klubu Týn nad Vltavou.

Novinky:

2.Divize 1.kolo

ilustrační obrázek Soutěž 2.divize se hraje dalším novým systém.
Ve dvou skupinách A a B bojuje celkem 18 týmů.
Po základní části se bude bojovat ve třech skupinách, kdy první tři týmy ze základní části vytvoří skupinu šesti bojujících o postup. Poslední tři z každé skupiny pak budou hrát o udržení v soutěži. Prostřední skupina o šesti týmech si zbývající utkání zahrají již jen pro zábavu ? Opravdu trochu podivný systém soutěže 2.divize,který obhajovali funkcionáři JčŠS na konferenci v r.2013 a zdůvodňovali tím tak zkvalitnění soutěže. To však hrálo pouze 14 družstev. Zda jde o zkvalitnění soutěže, když se do 2.divize může přihlásit jakékoliv družstvo bez postupu, je značně diskutabilní. Snad další sezóna 2015-2016 přinese
pozitivnější změny.
12.10.2014 | Jaromír Soldát | 2014 - 2015
-----------------------

Oranžový rok 2014

ilustrační obrázek Obdobně jako v minulých letech se v rámci akcí "Oranžového roku", jehož garantem je JE Temelín skupina ČEZ konaly 25.a 26.července slavnosti města. V tomto již 9.ročníku se mezi sportovními a společenskými akcemi prezentoval také náš šachový klub ukázkou a hrou zájemců na zahradní šachovnici.
-----------------------

Rapid turnaj 2014

V rámci akcí kalendáře Oranžového roku jehož generálním partnerem je JE Temelín skupina ČEZ uspořádal dne 1.května šachový klub již 31.ročník turnaje v rapid šachu. V příjemném prostředí Sokolovny startovalo 50 hráčů různých věkových kategorií a výkonnosti.Dalším sponzorem turnaje byla Orlická lodní doprava,která darovala pro vítěze volné lístky pro vyhlídkovou plavbu lodí po Vltavě.Vedení ŠK sponzorům vřele děkuje.